Geri İade Koşulları

Aşağıdaki Geri İade Maddeleri "TSSUNUCUM Hosting Bilişim Hizmetleri'ne" Aittir.

1) Geri iade ve ödeme sadece tüm Web Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde yapılmaktadır.

2) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunmanız durumunda en geç 24 saat içerisinde (banka mesai saatleri içinde) geri ödeme yapılır.

3) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinde size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik bilgisi doğru değil ise Hosting veya Reseller izmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

5) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin bulunduğu sunucunun veri merkezinde gerçekleşebilecek (yangın, deprem, sel ve diğer doğal afetler dışında) kapalı kalması durumunda Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretini geri alabilirsiniz.

6) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde geri iade kabul edilememektedir.

7) Domain (Alan Adı), Vps, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiç bir şekilde geri iade yapılmaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir.

8) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi'ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

9) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

10) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinde sitemizde yazılı olan tüm özellikler mevcut ise, size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik tam olarak sağlanıyor ise, çok yavaş çalışma ve sitelerde kapanma gibi durumlar olmuyor ise, Geri İade Koşulları'na ve Hizmet Sözleşmemize uygun değil ise; geri iade yapılamaz ve ücreti geri ödeme yapılmaz.

11) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin geri iade yapılabilmesi ve ücretin geri ödenebilmesi için hizmet alındıktan sonra en geç 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir. Hizmet alındıktan sonra 7 gün geçmesi durumunda hizmetin geri iadesi veya geri ödeme talebi yapılamaz.

12) TSSUNUCUM Hosting Web Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerinden satın almış olduğunuz ürünlerin geri iadesinde %18 K.D.V, kullanılan gün bedeli, kırtasiye masrafları gibi birtakım kesintiler uygulama hakkını saklı tutmaktadır.

13) Hizmet/Ürün iptal talebinizi TSSUNUCUM Hosting müşteri panelinizden yapabilirsiniz. İptal talebinizden sonra Satış Departmanımıza 1 adet Destek Bildirimi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız destek bildiriminde ücret iadesi istediğinizi ve banka bilgilerinizi içeren bilgileri yazmanız gerekmektedir.

14) TSSUNUCUM üzerinden hizmet almış olan tüm müşterilerimiz Geri İade Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

15) Ekibimiz teknik konular dışında kalan konulardan sorumlu değildir. Teknik konular, TS'nizin kalitesini ve güvenliğini kapsamaktadır.

16) Tüm sunuculardan günde 2 defa yedek alınır ve bu yedekler bir hafta saklanır. TS'nizde kullanıcı hatasından kaynaklanıcak problemlerde sizleri yalnız bırakmayan ekibimiz bu yedekler sayesinde TS'nizi son bir haftaya ait istediğiniz herhangi bir döneme geri çevrilebilecektir..

17) Ücret geri iademiz vardır. Ancak kullanıcıların 24 saatlik kesinti ya da seslerde en az 6 saatlik bir problem yaşamaları durumunda bu haklarından yararlanabilmektedir.

18) Kullanıcılar panel bilgilerini kimseyle paylaşmamalıdır. Bu kurala uymayan müşterilerimiz güvenlik ayarlarıyla ilgili kuralı ihlal etmiş sayılır ve meydana gelebilecek herhangi bir maduriyetin giderilmesi için ücretli teknik destek verilir.

19) Kullanıcı hatalarından meydana gelecek problemlerde destek ekibimize bildirim yapılır ve ekibimizin olaya müdahale etmesi beklenir. Bu süre destek ekibimizin o anki müsaitliğine bağlı olarak değişebilmektedir. Bu konuda sabırlı olmanız gerekmektedir.

20) Tüm kullanıcılarımıza, uzman kadromuz tarafından ayarlanmış yetkiler teslim edilir ve odalar bot ayarları yapılmış bir şekilde verilecektir. Teslim edilen ayarlar dışında yapılan değişikliklerde TsSunucum.com sorumlu değildir..

21) Sunucularda kişi sayısını değiştirmek ya da başka bir sunucu açmak yasaktır. Satışı yapılan teamspeak satılamaz ancak yönetici isteği doğrultusunda devredilebilmektedir..

22) TSSUNUCUM ekibi bu maddelerde değişiklik yapabilme hakkına sahiptir ve tüm hakları gizlidir..